یه آپ سریع!!!

 

سلام من برگشتم. هاه!

چهارشنبه شب رسیدیم تهران و ساعت 12ونیم فر.و.د.گا.ه بودیم و یه ساعت بعد هم ما.می رو دیدیم که از بالای پله برقی داره میاد پایین تو قسمت تحویل بار و نقاله ها و خوبیش این بود که دم کافی.شاپ کنار پله نشسته بودیم و تا مامی رو دیدیم داد صداش کردیم و دست تکون دادیم و اونم مارو زودی دید! و بعد هم که بغل و ماچ و بوس و به به.. یه نفس راحت! فقط تنها چیزی که ناراحتش بودم اون جریمه زیادی بود که آخر موقع سوار شدن از مبدا بخاطر اضافه بار ازش گرفته بودن و کلی احساس عذاب .جدان داشتم چون اینبار یه چمدون گنده فقط برای من بود! البته کل سفارشات اولیه من نصف چمدونم نمی شد ولی خب مامانه دیگه!  دوست داشته و خودش با اصرار خودش و آخرشم اینطوری شد ولی خودش گفت اصلا ناراحت این قضیه نیست و اصلا مهم نیست و بی خیالش. منم حتما جبران می کنم این زحمت هاشو.

موقع برگشتن از فرودگاه خیلی حس سبکی و خوبی داشتم .. نمی تونم توصیفش کنم فقط همینو می تونم بگم که دلم گرم بود و خوشحال بودم که خونمون چند ماه گرم و مثل یه خونه خیلی واقعیه.. کاش دوباره 17 ساله می شدم و بی مسئولیت و رها و بی خیال... قول می دادم که دیگه هیچوقت اونقدر بهانه گیر و نا سازگار نشم و دختر بهتری می بودم حتما...

خلاصه که اون شب تا 4 صب بیدار بودیم و بعد هم هی صابون کله پاچه رو به شیکممون زده بودیم من و برادره و مامی  و دختر خاله و بالا سر من ایستاده بودن و می گفتن نمی زاریم بخوابی تا ساعت 5 بریم کلپچ بخریم!!! منم گریم در اومده بود التماس می کردم ولی دخی خاله نزاشت بخوابم آخرش فکر کنم یه ساعت فقط چرت زدم یا صدای حرق زدن مامان اینا می اومد یا کیتی(پاپی )هی هر چند دقیقه واق می زد یا می اومد لیسم میزد و نشد بخوابم! ساعت 6 صبح دیگه تسلیم شدم و حاضر شدیم با مامی و دختر خاله رفتیم برای خوردن کلپچ! اون دو سه جایی که میشناختن بسته بود و خلاصه بعد از یه ساعت یه جای تمیز و شلوغ رو پیدا کردیم و خوردیم و برای داداشه هم بردیم.

/ 6 نظر / 34 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]

شیرین

من وبلاگ ندارم ولی وبلاگ شما رو از اون وقتیکه اون قالب قبلی رو داشتی میخونم[چشمک] عاشقتم ویولا که تو هیروویری اومدن مامان هم پست میذاری [قلب] حسابی با مامان خوش بگذرون من جای تو بودم شوهرمم ورمیداشتم با مامان میرفتم اونور ! راستی شما حیوون خونگی دارین ؟

نرگس

چشمت روشن عزيزم ايشالا دورهم بهتون خوش بگذره واز اين لحظه ها بهترين استفاده رو ببري

اسفندونه

[ماچ]رسیدن مامانی به خیر باشه... چشمت روشن

آشتی

چشم و دلت روشن!!!!!!!! اوخی.......... چه خوب. عید هم می مونه مامان؟؟!! خوش بگذره عزیزم.