*باز خاطرت تو همین حوالیه....

 

 

× 38 سالگی ات مبارک عزیزم ،گر چه تو تا همیشه تو 34 سالگی ات موندی.... یه دل تنگ و یه بغض گنده حال الان_ منه... می شینم و تو تنهایی و بغض آلبوم عکسهای بچگی ها تو می بینم... کی فکرش رو میکرد.... دلم تنگته و شکسته از این اتفاق ...

/ 7 نظر / 14 بازدید
جوراب پاره و انگشت آزاد

وای من خیلی دوسش دارم خوش به حالت... نمی دونم گیلانی یا مازندران ولی من شمالی هستم

نرگس

خوشحالم كه بهت خوش گذشته اميدوارم هميشه خوش باشي وسلامت

فلرتیشیا

عزیزم جدا از پی نوشت غمگینت، خوشحالم بهت خوش گدشته. باورت میشه منم ایشون رو نمی شناسم!!! یعنی اسمش رو شنیدم اما تا حالا یادم نمیاد آهنگی ازش شنیده باشم. حالا اینی که گذاشتی رو می رم گوش میدم.

فلرتیشیا

یه عذرخواهی بی نهایت گنده برای اینکه اینقدر در جواب دادن تاخییر دارم. البته واقعا یادم نیست آخرین بار کی کامنتدونی رو چک کردم. یه خرده اوضاع این روزهام قاطی پاتیه. اتفاقا من اون روز دمنوش حاضری خوردم. از این دمنوش های بسته ی ایه "مهر گیاه" . عالیه این مارک. البته هم قیمت چای های خارجیه اما کیفیتش واقعا خوبه. و حس طبیعیه خوبی بهم میده. کیسه هاش هم ابریشمین و مثل کیسه ی چای میوه ایی لیپتونه و هرمی شکله.البته لیپتون های خارجی ، نه این ایرانی ها که تو قزوینه کارخونه شون!! دمنوش معطرش از همه بهتره و کلی برگه های بهار نارنج هم تو کیسه ش دیده میشه.

فلرتیشیا

من بخاطر وسواس مسخره ایی که دارم از عطاری خرید کردن برام سخته. یعنی عطاری قابل اعتماد نمی شناسم . اما یه مدل دمنوش دیگه هم می گیرم که اون مارکش "دکتر بین" هستش و کیسه ایی نیست و خودت باید دمش کنی.اونم خیلی خوبه. همه چیز رو باهم قاطی کرده. گل سرخ، اسطخودوس، بهارنارنج، به لیمو، نسترن، زیفور و ...و طعمش هم خوبه. خواستم بگم هر چی داری با هم قاطی کنه و دم کن. نتیجه ش نباید بد بشه! هر چند به لیمو و بهارنارنج هر کدوم وقتی جدا و با دست و دلبازی دم بشن، طعمشون محشره.

فلرتیشیا

[ناراحت] کاش اون روزها آهنگ هاش رو با دقت بیشتری گوش میدادم و بخاظر شباهت صداش به محست یگانه و چند تا دلیل مسخره دیگه سرسری از شنیدنشون رد نمیشدم. البته شهریور با یه دوستی در سفر چند تا از آهنگ هاش گوش دادم و می خواستم دوباره بشنومشون و که اونقدر سرم شلوغ شد که فراموش کردم.[ناراحت][ناراحت]

فلرتیشیا

الان داشتم کامنتها رو می خوندم یه چیز نامرتبط بگم. من همیشه جواب کامنتها رو می خونم نمی دونم اینا رو خوندم و یادم رفته جواب بدم یا وقتی من چک کردم تو هنوز جواب نداده بودی. اون دمنوشی که من می خرم ایرانیه. من خودم از اسمش و بسته بندی هاش بدم می اومد اما یه دمنوش کده در پردیس ملت داره. همون محصولات خودشون رو دم می کنن .یه دفعه که قیمتهاش رو نگاه می کردیم و خیلی بالا بود، تصمیم گرفتیم همین بسته بندی شده ش رو بگیریم و امتحان کنیم. به صورت کیسه ایی نیست و مخلوطه. اما خوبه.