دیشب دوستم و همسرش شام پیشمون بودن و شب خوبی بود.

فکر می کردم  منی که مهمونی هام همیشه حداقل 15 نفریه، مهمونداری از 2 نفر باید به سادگی آب خوردن باشه ولی بازم نمیدونم چرا تمام دیروز رو درگیر بودم و اصلا فرصت استراحت نداشتم. با اینکه خیلی ساده بود همه چیز!متفکر ساعت 1 شب هم که جابجایی های کلی رو انجام داده بودم  و رفتم که ب.خ.وا.بم دیدم اصلا این مخم نمی خواد شات دوان بشه! حتی رو هایبرنیت هم نمی رفت تا بتونم یکم تجدید قبا بکنم! نشون به اون نشون تا ساعت 2 که تو تخت م غلت زدم. بعد هم که دیدم نه! نمیشه، پاشدم اومدم رو کاناپه و تی وی و اینترنت رو روشب کردم و تا 3 و نیم مشغول بودم و بعد از لنبوندن دوتا شیرینی خامه ای!!! رفتم کپیدم بالاخره!

الارم گوشیمو هم از ساعت 7، گذاشتم رو 10! که دیگه تا اون موقع نهایتا بخوابم، البته ساعت نه و رب بیدار شدم و البته منگ بودم. تماس گرفتم پارتنر که گفت تا 10 میاد دنبالم واماده شدم 10 و رب سر کار بودم دیدم دوتا مشتری پشت در نشستن منتظر من! 

هفته گذشته اصلا نفمیدم چطور گذشت. اونقدر که از صب تا شب سر کار بودم و شبها و حداقل یکی دو ساعت بیشتر از عرف معمول موندم تا پارتنر خام بیاد دنبالم با هم برگردیم خونه. هر شب و عصر هم مشکل خواب داشتم ، شاید یه روزش رو فقط عصر تونستم بخوابم و بقیه روزها نه شب نه عصر واقعا نتونستم استراحت کنم. دیشب داشتم فکر میکردم چرا اینطوری شدم؟ این همون منی هستم که همیشه یکی از موضوعاتی که باعث غبطه خوردن دیگران میشد بهم این بود که تا میرم تو ر.خ.ن.خ.ا.ب. سه سوت بعد خو.ا.بم! 10 بار اون نوشیدنی ها و خوراکی هایی که تو طول روز میخورم رو مرور کردم که نکنه از این باشه، از اون باشه!ولی بازم به نتیجه ای نرسیدم آخه تو زمستون خیلی کافئین بیشتر مصرف میکردم هر روز یکی یا بیشتر کاپوچینو و انواع چایی و نوشیدنی ولی الان گاهی وقتا شیر قهوه یا شیر کاپوچینو دنت میخورم اونم روزا یا نهایتا عصر ها! فقط به  قرص مولتی ویتاینی که مامان فرستاده مشکوک شدم بیشتر از همه! آخه این انرژی ای که من  تو این مدت صرف کردم خیلی بیشتر اونی بوده که معمولا در توانمه! حالا نمیدونم احتمالا این قرص ها منو هایپر میکنه! نیست که ویتامیناش از A تا Z کامله!!!! اینطور جواب میده

/ 3 نظر / 8 بازدید
فلرتیشیا

من که خودم وقتی فکرم خیلی مشغول باشه و استرس داشته باشم خوابم نمی بره. اما با وجود اینکه روزای شلوغی داشتی و حتما خسته بودی عجیبه که خوابت نمی بره. ایشالا زودتر مشکل حل بشه عزیزم و تو بشی همونی که دیگران غبطه ی خواب راحتش رو می خورن[قلب] بدون منشی گدروندن مغازه حتما خیلی سخته ویلی...

فلرتیشیا

آره اسپرینگ رول یه چیزی تو مایه های سمبوسه ست اما نونش به صورت استوانه ایی مانند و لقمه ایی تا میشه. مارک "آنی" نونش رو زده. البته اصلش مثل اینکه یه غذای تایلندیه با سس سویا اما خوب مثل همه چیز ایرانیزه و راحتش کردم من[نیشخند] و موادش شبیه پیراشکی سبزیجات یا گوشت شده!

فلرتیشیا

ایشالا امشب خواب راحتی داشته باشی عزیزم[قلب]