بعد از سال ها

 

 

×واقعا حتی از شنیدن اسمش هم خنده ام میگیره.. اصلا  انگار نه انگار که خودم تا همین چند وقت قبل جزو همین گروه تبریک گوینده و تبریک گیرنده اش بودم... هه و×لنتاین... از همه شور و شوق و بالا پایین پریدن های مرتبط با این روز و مناسبت خاص برای من فقط یاداوری از اسم یه دوستی مونده که "ولنتین " بود اسمش به معنای همین روز... همین.. من شیفت دیلیت گرفتم به خاطرات همه اون تپش قلب ها.. به دنبال کیس مناسب گشتن ها قبل این روز تو دوران نوجونی.. و به همه مخاطب خاص بودن های اون دوران... همه اون هدیه هایی که خریدم رو پاکشون کردم از ذهنم و همه اون چیزهایی رو هم که گرفتم... اینم برگی از زندگی بود که گذشت و دورانش تموم شد...

----------------------------------------------------------------------------------

 داشتم زندگی نامه فروغ رو برای بار چندم از ویکیپدیا میخوندم... این جمله بعنوان آرزوی فروغ برام زیبا و تسکین دهنده بود...

آرزوی من آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آن‌ها با مردان است... من به رنج‌هایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آن‌ها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیت‌های علمی هنری و اجتماعی زنان است.

/ 1 نظر / 12 بازدید
Lithium

خوش به حالت ... این سیستم عامل من متاسفانه شیفت دیلیت نداره . هی پاک میکنه هی از ریسایکل بین ری استور می کنه ... پ . فارسی نوشتن این کلمات کامپیوتری چقدر مسخره است .