دخترک بنفش پاییزی...

طراح، گرافیست و عکاس و بطور کلی یه دختر 29 ساله ی دیوونه ! که فکر میکنه تا ابد 17 ساله می مونه !

 

 

 

تاریخ امروز رو دوست داشتم برای همین میخواستم هر طوری که شده یه چیزی توی این تاریخ روی این صفحه ثبت کنم ولی از صب هر چی این صفحه رو باز گذاشتم و اینور و اونور کردم چیزی به ذهن و زبونم نیومد حتی نتونستم یه عکس خوب پیدا کنم بذارم ولی الان! همین چند دقیقه قبل یه خبر دست اول جور شد! جواب ارشد اومده بود و از عصری اون دوست صمیمی ام که خیلی زخمت کشیده بود برای امتحان و کلی رفته بود کتابخونه و درس خونده بود بهم پیام داد که رتبه اش رو گرفته تو مرحله اول و شده 103 من واقعا براش خوشحال شدم گفت میخوای من برات مال ترو بگیرم گفتم بابا من فقط اومدم سر جلسه امتحان همینطوری خیلی خوشحال طور اصلا روم نمیشه برم تو سایت چک کنم گفت نه برو من میدونم تو خوب زدی میگم بابا من جز زبان انگلیسی و چند تا دونه سوال درس تخصصی از یکی از درس ها هیچی نزدم یعنی واقعا هیچی نزدم!! اومدم اینجا در به در دنبال شماره پرونده یا داوطلبی ! هیچکدوم رو ژیدا نکردم گمونم موقع خونه تکونی عید همه اون دخترچه و کاغذ پاره های مرتبط رو ریختم تو سطل آشغال فقط لای یکی از سر رسید ها یه تیکه کاغذ بود که از قضا یه شماره 6 رقمی روش بود همونو شانسی وارد کردم و درست همون شماره پرونده ام بود! یعد از مقدار متنابهی بالا و پایین کردن صفحه تا پیدا کردن رتبه مورد نظر میون انبود اعداد و ارقام دیدم 

رتبه ارشدم شده 531 !! و تو 4تا از 6 تا رشته مجاز شدم!جل الخالق اونم فقط با 30% انگلیسی زدن و 4درصد از یکی از درس های تخصصی بقیه همه سفید سفید و سفید !

× رتبه 531 توی رشته هنر اصلا رتبه ی خوبی نیست ولی برای کسی که اصلا تصورش رو هم نمیکرد که مجاز بشه خیلی عالیه! با توجه به اینکه دوستم پارسال با 2-3 ماه درس خوندن رتبه اش شده بود هشتصد و اندی!

نوشته شده در یکشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٢ساعت ٩:۱۸ ‎ب.ظ | توسط ویولا | نظرات () |


قالب وبلاگ : sadafi:)