دخترک بنفش پاییزی...

طراح، گرافیست و عکاس و بطور کلی یه دختر 29 ساله ی دیوونه ! که فکر میکنه تا ابد 17 ساله می مونه !

 

من و باروون و همشهری ...   آهنگ مجید رو خیلی دوست داشتم.. البته خب صدای خود بابک جهانبخش یه لطافت دیگه ای داره ولی این بچه همشهریمون هم خیلی با احساس خوند و من از او صدای تو دماغی بامزه اش که نمیدونم چرا منو یاد خودم میاندازه!! خوشم میاد بد جور... اینکه اینم یه مهر تایید بیشتر و بهتر به عقیده ی قوی من نسبت به مهربون و دوست داشتنی بودن همشهری های جنوبی مون و تو دل برو بودنشون و گرم بودنشون.. این بچه رو خیلی دوس دارم!


امیر بچه خیلی گند زد طوری که دهنم باز مونده بود! خودش هم خیلی مرد بود که نزد زیر گریه خدایی اش! احتمالا این + یا هلن یا آدرین  حذف بشن! گرچه خیلی دلم میخواد اون دلسا که اصلا صداش در نمیاد و اصلا لهجه اش جالب نیست حذف شه ولی از اونجایی که عزیز کرده ی خانوم شاه ماهی شده چشمم آب نمیخوره!

ندا خوب بود خیلی خوب نسبت به بقیه بچه ها ولی با اینکه من از خودش خیلی خوشم میاد ولی صداشو و طرز آهنگ خوندناش رو دوس ندارم! برام گرم و دلچسب نیست! ولی عاشق اعتماد بنفسش هستم خدایی کاش من همچین اعتماد به نفسی داشتم!

امیر حسین قشنگ گند زد به آهنگ مورد علاقه ی من از ناصر عزیز که حالم خیلی گرفته شد آخه این آهنگ چیزی نیست که آدم یادش بره شعرش رو! حال بابک هم گرفته شد بد جوری...

آدرین هم تن محسن یگانه ی عزیزم رو حسابی لرزوند با اون خوندنش! اصلا از چشمم افتاد این بچه!

-------------------------------------------------------------

حالا که از این پست آبدو خیاری ها نوشتم بذار اینم بگم که دیشب اونجایی که تو سریال لاله دوری! داشت به یشیم میگفت که اون خودخواهی و تکبر و غرور و لجبازی ات ترو تنها کرده و همه اطرافیان و عزیزانت رو ازت رونده و دور کرده منو به شدت یاد خودم و اون عصبی بودن ها و بقول اون طرف پنجول کشیدن هام به اطرافیان و عزیزانم انداخت! گرچه تقریبا سالهای زیادی از اون روزهای عصیانگری ام گذشته ولی هر از چندی همین خوی پرخاشگر و چنگول بیانداز میاد بالا و خب بد کارهایی دستم میده! همین که فکر میکردم همه فکر میکنن خودشون نرمالن و من آنرمال هستم! اینکه هیچکی حال منو نمی فهمه و هیچکی طرف من نیست و من یه نفرم در مقابل همه! قشنگ انگار این حرف ها رو به من بود... برا اولین بار با این "یشیم"ه همذات پنداری کردم بد جوور!

نوشته شده در پنجشنبه ۱۳٩۱/۱٢/۳ساعت ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ | توسط ویولا | نظرات () |


قالب وبلاگ : sadafi:)